Bosch Eko Yarışması

Mühendislik konusunda yaratıcı beyinleri keşfetmenin yanı sıra ekolojik sorunlara çözüm getirmek amacıyla düzenlenen yarışmanın konularını enerji tasarrufu, atık yönetimi ve alternatif / yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı oluşturuyor. Mühendislik fakültelerinin lisans ve tüm yüksek lisans öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen yarışma, 01  Mart- 31 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bosch Grubu Türkiye yöneticilerinden oluşan jüri; projeleri yenilik boyutu, sağladığı tasarruf miktarı, sürdürülebilirlik, uygulama alanı ve yaygınlaştırılabilirlik özelliklerine göre değerlendirecek.

Yarışma sonucunda mühendislik bilgisini en iyi kullanabilen ve eko yaşam – çevre için etkin çözümler sunulabilen projelerin sahipleri Bosch tarafından ödüllendirilecek. Yarışmanın birincisi, yurtdışında yabancı dil eğitimi imkanı,ve Bosch mühendislik bursu  ikincisi Türkiye’de yabancı dil eğitimi imkanı ve bilgisayarlı çizim kursu ,üçüncüsü ise Türkiye’de yabancı dil eğitimi . kazanacak. Bosch’un teknoloji dünyasını daha yakından tanıma fırsatı bulacak olan ödül sahibi öğrenciler, bu sayede mesleki kariyerlerine de büyük katkı sağlayacaklar.

Katılım Formu için tıklayınız.

Bosch’tan Mühendislik Öğrencilerine Özel Yarışma yazısı hakkında bazı bilgiler
Tarih: 20 Mart 2011 Saat: 14:44
Gösterim: 3.035
Kategoriler: Mühendislik
Yorum: 1 yorum Yazılmıştır. Sizde yorumunuzu yazabilirsiniz.
Etiketler: , , ,
  1. bosch servis dedi ki:

    güzelmiş teşekkürler..

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İster misiniz?

Gökhan HIZAL
Gökhan HIZAL - Makine Mühendisi Web Günlüğü © 2007 - 2018.
Bu sitedeki içerik Creative Commons lisansıyla korunmaktadır.
Bu sayfayı 2007'den bugüne kadar kişi ziyaret etmiştir.
Linkler: Citroen | Guroni | TurkCar
E-Posta: info@gokhanhizal.com