Araba kampanyaları ve daha fazlası

Alfa Romeo Giulietta

Otomobil satış sektörünün en hareketli sezonlarından birini yaşadığı 2010’un ardından 2011 de hızlı başladı. Birçok otomobil markası birbiri ardına modellerini piyasaya sürüyor. İtalyan devi Alfa Romeo’nun yeni modeli Giulietta da bunlardan biri. Her ne kadar Alfa Romeo Türkiye’de fazla tercih edilmeyen bir marka olsa da düzenlediği otomobil kampanyaları ve yeni reklam yüzleriyle Türkiye’deki reklam mecralarına da reklam vererek giderek pazar payını yükseltmeye başlamış durumda. Ancak ülkemizde yolların kötülüğü, yedek parça sorunu derken birçok problemden ötürü Alfa Romeo hala birçok kişinin kara listesinde bulunuyor. Aslında fiyatları ve dizaynları gayet güzel.

Fiyat ve performans orantılandığında da birçok markadan daha üstün ancak yedek parça sorunu o kadar efsane haline geldi ki artık insanlar Alfa Romeo markasını duyunca kaçacak yer arıyorlar. Yine de biz bu modeli yani Giulietta’yı sonuna kadar öneriyoruz. Parasını fazlasıyla hak eden, uzun yıllar değiştirmeden kullanabileceğiniz bir otomobil modeli. Araba kampanyaları demişken… Diğer markalarda da 2011’de birçok kampanya mevcut. Land Rover, Skoda, Opel, Volkswagen ve BMW bu markaların başında geliyor ancak bu yazıda yerimiz kısıtlı olduğundan üstünkörü geçiyoruz bu konuyu.

Otomobil kampanyaları ve otomobil fiyatları aslında dergilerden de takip edilebiliyor ancak dergiler genelde aylık piyasaya çıktığından fiyatlar pek güncel olmuyor o yüzden size bu konuda bir internet sitesi önereceğiz. 2011 otomobil kampanyaları ile ilgili her türlü detaya http://www.otomobilkampanyalari.net sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sitede üstte saydığımız araba modellerinin dışında daha onlarca markanın son haberleri ve güncel fiyat listeleri yer alıyor. Herkese iyi sürüşler dileriz.

Bu bir reklamdır.

One Comment on “Araba kampanyaları ve daha fazlası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.