Bosch’tan Mühendislik Öğrencilerine Özel Yarışma

Bosch Eko Yarışması

Mühendislik konusunda yaratıcı beyinleri keşfetmenin yanı sıra ekolojik sorunlara çözüm getirmek amacıyla düzenlenen yarışmanın konularını enerji tasarrufu, atık yönetimi ve alternatif / yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı oluşturuyor. Mühendislik fakültelerinin lisans ve tüm yüksek lisans öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen yarışma, 01  Mart- 31 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bosch Grubu Türkiye yöneticilerinden oluşan jüri; projeleri yenilik boyutu, sağladığı tasarruf miktarı, sürdürülebilirlik, uygulama alanı ve yaygınlaştırılabilirlik özelliklerine göre değerlendirecek.

Yarışma sonucunda mühendislik bilgisini en iyi kullanabilen ve eko yaşam – çevre için etkin çözümler sunulabilen projelerin sahipleri Bosch tarafından ödüllendirilecek. Yarışmanın birincisi, yurtdışında yabancı dil eğitimi imkanı,ve Bosch mühendislik bursu  ikincisi Türkiye’de yabancı dil eğitimi imkanı ve bilgisayarlı çizim kursu ,üçüncüsü ise Türkiye’de yabancı dil eğitimi . kazanacak. Bosch’un teknoloji dünyasını daha yakından tanıma fırsatı bulacak olan ödül sahibi öğrenciler, bu sayede mesleki kariyerlerine de büyük katkı sağlayacaklar.

Katılım Formu için tıklayınız.

One Comment on “Bosch’tan Mühendislik Öğrencilerine Özel Yarışma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir