Kia Sportage 2011 Reklamı

Kia Sportage 2011

Yeni Kia Sportage için Avustralya’da bir reklam filmi çekildi. Reklam filmini paylaşma sebebim aslında reklamda biraz kendimi görmem. Bazen insan kullandığı araba ve teypte çalan şarkının da etkisi ile bir an için çoşabiliyor. Ama kontak kapanınca normal moda geçmek burukluğa neden oluyor. Reklam filmi de bunu işlemiş. Gayet başarılı. Etkili de olacağını düşünüyorum.

Yeni Kia Sportage 2011 hakkında kısa bilgi vereyim.

1995 cc hacminde Euro 5 normlarını karşılayan CRDI dizel motora sahip. 4000 devir/dakikada 136 beygir güç ve 1800-2500 devir/dakika aralığında 319 Nm tork üretiyor. Aktarmayı 6 ileri tiptronik vites yaparken son hızı 180 km/s. 100 km’de ortalama 7 litre motorine ihtiyaç duyuyor. Fiyatı 84.000 TL.

6 Comments on “Kia Sportage 2011 Reklamı

  1. sakın kıa mı kia satana kadar uğraşır sattıktan son ra arabanıza problem gelirse sizi tanımaz başımdan geçti tam 2 sene mahkemelerle uğraştım.sakın tüketicilere soyleyım şimdiden kia çelik motor garantısı sıfır dır .sayglarla.

  2. @efe, Senin için biraz araştırdım.
    Şarkının ilk versiyonu şu isimle geçiyor: Grand Master Flash & the Furious Five

    Ayrıca GTA San Anderas oyununda da yer alıyormuş.

  3. sakına kia almayın ben alalı 2 ay oldu anamdan emdiğim süt burnumdan geldi 2012 kia rio mun teyibi bozuldu 1 aydır ne değişti nede tamir edildi sakına çok kötü bir araba 42 milyar para verip sıfırını aldım 1 milyar bile etmez kianın arabaları çok kötü düreksiyon kutusundan ses gelmeye başladı torpido tıkırtısı başa bela parça beklemesi ölüm en ufak parçayı 3 hafta bekliyorsun kısaca almayın sakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir