Ucuz domain almak için indirim kodu kullanın

Godaddy Kupon

Geçenlerde Godaddy’den standart fiyatların altında daha ucuza domain almak için bir Godaddy indirim kuponu vermiştim. Aslında ucuz domain almak için Godaddy’den indirim kodu maili beklemeye hiçte lüzum yok. Sırıf güncel kodları paylaşmak için açılmış bir site var. Domain Prome Codes ismindeki sayfada sadece Godaddy değil Name.com, Yahoo.com, Eurodns.com, register.com, Network Solutions, Dotster.com, Moniker.com ve 1and1.com gibi popüler domain şirketlerinin güncel indirim kodları sunuluyor.

Bilindiği gibi Godaddy Türkiye ve dünyada en çok tercih edilen domain firması. Gerek kalitesi ve gerekse de fiyatları ile bunu kanıtlıyor. İnternet sayfasının en popüler sayfası Godaddy indirim kodları sayfası.

Bunun dışında en eski ve köklü internet servis sağlayıcısı Yahoo da sık sık kampanyalar yapıyor. Yahoo indirim kodları takibi için domainpromecodes.com sayfası oldukça güncel.

Yazının başında belirttiğim gibi çok sayıda domain kayıt firmasının indirim kodları bulunuyor. Son yılların en gözde servislerinden register.com indirim kodları sayfanın popüler bölümlerinden bi tanesi.

Güncelliğini yitiren kodlar hemen kaldırılıyor. Bunla birlikte kullanıcılar üye olmadan kod paylaşımında bulunabiliyor.

Yazıda sadece domainlerden bahsettim ama hosting, vps, server gibi hizmeti bulunan şirketlerin güncel kampanya kodlarını yine bu sayfada bulabilirsiniz.

Domainpromecodes.com sayfasının en güzel yanlarından biri kodları tek tıklamayla kullanabilmeniz. Yani kopyala yapıştır işlemi çok kolay.

Kısacası webmasterın sık kullanılanlar listesinde yer alması gereken başarılı, güncel bir site.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir