Yine bir hosting değiştirme mecburiyeti

Hosting

2010 Kasım ayında Karaca Telekom yetkililerinin hiçbir tickete cevap vermemesi, telefonlarının binde bir açık olması, R10‘da haklarında açılan konulara ilgisiz kalması nedeniyle apar topar başka bir hosting aramaya başladım. Aklıma memleketlin olan Ali’nin yönettiği Radyo Hosting geldi. Siteleri zor zar taşıdık. Çalıştırmayı başardık. Ancak burada başım bir türlü rahata eremedi. Serverın bir türlü kapatılamayan açıkları siteleri açık bir hedef olarak gösteriyordu.

Gelen iframe virüsü atıyor giden index atıyor. Bunun üzerine yeniden hosting aramak durumunda kaldım. R10’da sayısız referansı bulunan Karınca Hosting‘ten düşünmeden bir reseller aldım. İlk gün sitelerde istediğim verimi almak için yaklaşık 12 saat boyunca ticket trafiği yaşandı. Şu anlık hiçbir sorun yok gibi. Umarım uzun yıllar burada devam ederim.

5 Comments on “Yine bir hosting değiştirme mecburiyeti

  1. Aynen öyle Suat abi. Bende dün bunu düşünüyordum. TT adam akıllı simetrik bir adsl tarifesi çıkartsın denemelere başlayacam.

  2. Hosting güvenliği, site güvenliğinden önce geliyor. Benim de buna benzer bir dert vardı. Hosting değiştirdim. Çok şükür kaydadeğer bir problem yaşamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir