Sahibinden Ters Dönmüş Eti Puf

Eti Puf

Bildiğiniz üzere sahibinden.com sitesi Türkiye’nin önde gelen ikinci el alışveriş sitesi. Araba.com gibi araba sitelerinin tahtını sallayan, büyüyen bir “bit pazarı”. Site geçenlerde ilginç ilanlar adında bir kategori açtı. Bu kategoride geyik amaçlı açılmış ilanlar sunuluyor. Türk insanının üretken zekasını çok güzel görebişeceğiniz bir kategori.

Her neyse… İlginç ilanların son ürünü Ters Dönmüş Eti Puf. 🙂 Paket ters değil, paketin içindeki ters. Fabrikasyon hatasına uğramış Eti Puf 200 TL’lik etiketle alıcısını arıyor. İşte satıcının ağzından ürünün tanıtımı:

Eşine rastlanamayacak bir ETİ PUFF! Meraklısına, kolleksiyonculara…

O hayata 0-1 yenik başlayanlardan! O hayata sırtını çevirmişlerden! O güneşi görmek istemeyenlerden! O küsmüşlerden!

Fabrika çıkışı kusurlu. Kesinlikle şahsım tarafından paketi açılıp ters çevrilmemiştir. Zaten bilen bilir Eti Puff’ları açmak hiçte öyle kolay değildir. Yanınızda ya kesici delici bir alet ya da uzun tırnaklı bir arkadaşınız bulunmadığı sürece açması bir hayli zordur. Açtıktan sonra da eski haline getirmek paketi imkansızdır.

“Ne var ki ben de ters çevirebilirim onu.” diyenlere hemen imkansızlığını anlatayım: Eti Puff’un bisküvisinin çapı (paketinin de yarım küre olduğunu göz önüne alırsak) paketin yarı çapından büyüktür. Dolayısıyla bisküvisi kırılmadan o paketin içinde ters dönmesi mümkün değildir. Matematik kurallarına aykırı o çevirmeyi hiçkimse yapamaz.

Ürünün fotoğrafları için tıklayın: http://www.sahibinden.com/o_bir_fenomen!_ters_donmus_eti_puff!-39WQQaXQQ25018636WQQpXQQdisplayitem

One Comment on “Sahibinden Ters Dönmüş Eti Puf

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir