Telefon Görüşmelerinizi ACR ile Kaydedebilirsiniz

ACR Telefon Görüşac

Hiç olmadık bir yerde çok önemli bir telefon gelir karşı tarafın söylediklerine fikir veremezsiniz, sonra kara kara ne demişti diye düşünürsünüz, geri arayacak bir şansınız da yoksa ayıkla pirincin taşını.. Veyahut elinizde kağıt kalem yoktur, telefon ekranına not edemeyeceğiniz kadar uzun şeyler söylenmiştir. Peki bunlar gibi durumlarda ne yapacaksınız?

– Görüşmeyi başlamadan sonlandırabilir, tekrar aramalarını bekleyebilir yada siz karşı tarafı arayabilirsiniz,
– Görüşme başlar başlamaz telefonun ses kaydını açabilirsiniz, tabi sesleri tam kaydebilirse..
– Yanınızda sürekli not defteri ve kalem taşıyabilirsiniz,
– Telefonun ekranına alelacele yarım yamalak birşeyler yazabilirsiniz,
– Akıllı bir telefonunuz varsa otomatik ses kaydı yapan bir uygulama edinebilirsiniz.

Aklıma gelen beş seçenek bu. En kolay yöntem her zaman olduğu gibi; otomasyon. Telefon tüm görüşmeleri kaydetsin, ihtiyaç durumunda dinle, tekrar karşı tarafa sorma.

Bir yıldır Samsung Galaxy S3 kullanıyorum. Mümkün olan en az ve gerekli programlarla kullanmaya gayret gösteriyorum. Uygulamalar arttıkça telefon intel pentium 2 bilgisayar gibi kendinden geçebiliyor. Bu nedenle geri planda en az kaynak kullanan ve sık sık hata vermeden stabil çalışacak uygulamaları bulmak gerekiyor.

ACR uygulamasını görüşme kayıt özelliği olan 3-4 uygulamayı tek tek deneyerek buldum. Son derece stabil ve sorunsuz çalışıyor. Gelen yada yaptığınız uygulamaları otomatik olarak kaydediyor. Görüşme kayıtlarına uygulama içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Görüşmeleri numara/isim, tarih, süre ve boyut olarak sınıflandırıyor. Bu nedenle bulmanız gayet kolay oluyor. Ayrıca istediğiniz numaralarla yapılan görüşmeleri kaydettirmeye de bilirsiniz.

Google Play mağazasından ücretsiz sürümünü edinebileceğiniz uygulamayı 18.600 kişi ortalama 4.5 puan olarak oylamış. Bence denemeye değer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir